ПРО НАС

ПРО НАС

  Компанія Автопричіп-Україна – заснована у 1993 році.


  Багаторічний досвід роботи наших співробітників зробив Автопричіп-Україна експертом у галузі імпортного постачання та продажу автопричіпної техніки до вантажних автомобілів. На складах компанії завжди є повний асортимент запчастин необхідних для техобслуговування пропонованої техніки. На даний момент ми відкрили новий напрямок – асортимент наших товарів розширився гальмівними накладками для вантажних та фільтрами для легкових автомобілів.


  Партнерська мережа компанії включає підприємства, що займаються постачанням та реалізацією в Україні вантажних автомобілів: "АВТЭК", "ТЕХНОТОРГ-ДОН", "КАМАЗ-УКРАИНА", "ЧЕРНІГІВСЬКИЙ АВТОЦЕНТР КАМАЗ", "ТОРГОВИЙ ДІМ КАМАЗ", а також підприємства, що займаються виробництвом в Україні автоспецтехніки: сортиментовози, зерновози, цементовози і т.п.: «АЛЕКО», «ДЕЛАЙТ», «СПЕЦТРАНС», «БУДМАШ», «РІВНОСІЛЬМАШ».


  Ми працюємо лише з перевіреними партнерами та відповідаємо за якість продукції, яку продаємо.


  Нашими покупцями є українські сільгосппідприємства, лісгоспи, транспортні, будівельні та інші компанії, які займаються вантажними перевезеннями.


  Коротка історія компанії.

  1993 рік – компанія створена як генеральний дистриб'ютор в Україні Ставропольського заводу автопричепів «Автоприцеп-КАМАЗ».

  2013 рік – Автопричіп-Україна стає офіційним дилером ТОВ «Білоцерківський завод «ТРИБО» з реалізації в Україні гальмівних накладок та колодок для вантажних автомобілів та автобусів.

  2015 рік - Автопричіп-Україна розпочинає оптові поставки запчастин для причепів ТМ «СЗАП» з Китаю.

  2017 рік – Автопричіп-Україна запускає виробництво причепів ТМ «СЗАП» на потужностях “Херсонського машинобудівного заводу”. 

  2019 рік – Автопричіп-Україна стає ексклюзивним дистриб'ютором компанії Wenzhou Ruipai Auto Parts Co., Ltd. з постачання та реалізації в Україні фільтрів ТМ «ELEMFIL» для легкових автомобілів.