Автопричіп-Україна та Elemfil Filter.

Автопричіп-Україна та Elemfil Filter.

  Автопричіп-Україна – це команда з 25-річним досвідом постачання автотехніки з-за кордону. За цей час ми навчилися обирати партнерів максимально відповідально оскільки впевнені, що партнерські відносини - основа успішного бізнесу.

  У 2019 році ми вирішили відкрити новий напрямок у діяльності підприємства, а саме – постачання в Україну автомобільних фільтрів. Вибір виробника продукції став ключовим у цьому питанні.

  Ми поставили за мету знайти такого виробника автомобільних фільтрів, який був би здатен запропонувати максимально високу якість продукції та її своєчасне постачання. Також ціна товарів мала бути такою, що задовольнить кінцевого покупця.

  Саме такого партнера ми побачили в компанії Wenzhou Ruipai Auto Parts Co. Ltd, яка вже близько 20 років виготовляє всі види фільтрів для автомобілів під маркою Elemfil Filter.

  Бренд Elemfil успішно продається у різних країнах світу. Ми стали першими, хто привіз автофільтри Elemfil до України для подальшої реалізації. Сьогодні купити автомобільні фільтри Elemfil можна у магазинах партнерів у Дніпрі та Кам'янському, а також безпосередньо на нашому сайті.

  Ми розширюємо мережу партнерів та запрошуємо вас для подальшої співпраці з реалізації товарів Elemfil Filter.